Kancelář

Nové webové stránky jsou momentálně ve zkušebním provozu.

Zveřejněné produkty neodpovídají skutečnosti a zobrazované informace nemusí být v tuto chvíli pravdivé. V případě dotazu použijte kontaktní formulář v sekci "Kontakt".
 

Tandem

Využití prostoru na 400%. TANDEM může být pohodlnou sedačkou, širokou lenoškou, plnohodnotnou postelí, nabízí velký úložný prostor. Tři varianty roštů.

Cena od: 
12987 Kč

Butterfly

Kreativní křeslo, dílo našich designérů a konstruktérů, kteří se nechali inspirovat motýlími křídly. Z křesla Butterfly Vaše oči vnímají lehkost a plynulost linií. Kouzelný výsledek, který Vás na první dojem něčím zaujme. Působí organickým a sochařským dojmem. Při vývoji byl kladen extrémní důraz na každý detail.

Cena od: 
14900 Kč

Dado

Tato sedací souprava je především velice oblíbena díky svému jedinečnému designu. Promyšlený design však není jen vzhled, ale také jak to celé funguje. Dado je především promyšlená. Za dne vás usadí, bude dominantou vašeho interiéru. To ale není vše. Ukrývá v sobě propracovanou konstrukci, která umožňuje rozložit matraci až pro dvě osoby. Nemůžeme říct, že je pro každodenní spánek vhodná, ale pro občasné přespání Vaši návštěvy nebo aktivit v horizontální poloze je tato varianta ideálním řešením. Pro nenáročné zákazníky nebo zákazníky, kteří nemají moc prostoru v domácnosti, je i přesto řešením pro každodenní spánek.

Cena od: 
18711 Kč

Afrodita

Její ladné křivky vytváří krásný design. Jednoduchým pohybem vytvoříte postel pro spánek i odpočinek. Propracovaná rozkládací konstrukce umožní rozložit lůžko až pro dvě osoby. Pro zákazníky, kteří jsou v domácnosti omezeni prostorem, je to tato volba ideálním řešením. Možnost volby rozměrů.

Cena od: 
18711 Kč

Apollo

Příjemná tvarová jednoduchost, vícefunkčnost a výjimečný komfort. I tak lze charakterizovat sedací soupravu Apollo, která je svým ladným stylem vhodná takřka do každého typu interiéru. Řada Apollo obsahuje mimo křesla a nerozkládacích pohovek také pohovky s unikátním a snadným rozkládáním, vhodným i pro každodenní spaní.

Cena od: 
18446 Kč