Jaká sedací souprava bude pro Vás ta pravá

Nové webové stránky jsou momentálně ve zkušebním provozu.

Zveřejněné produkty neodpovídají skutečnosti a zobrazované informace nemusí být v tuto chvíli pravdivé. V případě dotazu použijte kontaktní formulář v sekci "Kontakt".
 

Při rozhodování o tvaru sedací soupravy hraje hlavní roli velikost obývacího pokoje a uspořádání ostatních prvků. Na výběr máte více možností.

Rovnou sedačku je vhodné doplnit jedním či dvěma křesly, která jsou praktická při čtení a zároveň fungují jako dominantní prvek místnosti. Při výběru byste si měli dát pozor na tvar křesla. Některá zabírají více místa. Oblíbená rohová sedačka pěkně vyplní prostor a je variabilní. Umožňuje pohodlné sezení nebo ležení více lidí zároveň. Sedací souprava ve tvaru U je vhodná do větších prostor pro vícečlennou domácnost. V prostoru působí dominantně a vytváří příjemný kout, kde k sobě mají všichni blízko.Další možností jsou dvě pohovky umístěné naproti sobě. Takovéto uspořádání vytvoří příjemné zázemí pro povídání, ale není to ideální uspořádání například pro sledování televize.Pro případ potřeby větší sedací plochy můžete sedací soupravu doplnit o taburet. Jde o praktický doplněk, který poslouží jako podnožka pod nohy při odpočinku. V současné době nabízejí výrobci u většiny typů sedacích souprav relaxační prvky, které Vám zpříjemní Váš odpočinek a pomohou načerpat energii do dalšího dne.