O nás

Prodejna Centro Nábytek působí na trhu již od roku 1992. Cílem naší společnosti je nabídnout zákazníkovi nábytek  ve všech cenových hladinách. Od počátků se snažíme o maximální spokojenost našich zákazníků a díky našim zkušenostem, jim můžeme s výběrem nábytku kvalifikovaně poradit.

dopravni1

Nábytek z naší nabídky je znám pro svou kvalitu, vysoký komfort a design. V naší nabídce objevíte jedinečné spojení krásy a účelnosti, která přinese do vašich domovů  nový nádech elegance.

Nabízíme nábytek mnoha českých i zahraničních dodavatelů s nejvyšší zárukou kvality. Snažíme se vyhovět zákazníkům všech věkových skupin, příznivcům přírodních i umělých materiálů a méně náročným stejně, jako těm nejnáročnějším kupujícím.

Najdete u nás kompletní sortiment bytového nábytku, který zahrnuje obývací stěny,sedací soupravy, pohovky, konferenční stolky, ložnice, čalouněná lůžka, matrace, rošty, dětské pokoje, kuchyně, jídelny, židle, stoly, kancelářský a  koupelnový nábytek. Naší nabídku doplňuje bytový textil a další bytové doplňky.

Do celého bytu nabízíme nábytek klasický, moderní, stylový, dřevěný i kovový, vše s možností výběru materiálů a čalounění a s barevným dokončením dřeva dle vzorníků. Neustále rozšiřujeme nabídku o nové zboží, které prezentujeme na prodejně, ale i v novém on-line katalogu. V současné době nabízíme nábytek výstavní ploše 2000 m2. Zakoupený nábytek Vám v případě zájmu dovezeme i odborně namontujeme.
 
Pro Vaši spokojenost uděláme maximum, neváhejte nás prosím kontaktovat.