Sedací soupravy

Nové webové stránky jsou momentálně ve zkušebním provozu.

Zveřejněné produkty neodpovídají skutečnosti a zobrazované informace nemusí být v tuto chvíli pravdivé. V případě dotazu použijte kontaktní formulář v sekci "Kontakt".
 

Baron

Moderní sedací souprava se skládá z trojpohovky, dvojpohovky a křesla.Má velmi kvalitní kovové podnože v chromovém provedení.Pohodlného sezení je dosaženo kombinací vlnitých pružin, studené pěny a PUR pěny s vysokou hustotou.

Cena od: 
44606 Kč

Vanessa

Sedací souprava v klasickém designu se skládá z trojdílné, dvojdílné pohovky a křesla. Pohodlného sezení je dosaženo díky kombinaci vlnitých pružin, měkčené pěny a PUR pěny s vysokou hustotou. Na výběr více než 200 druhů  látek.

Cena od: 
44475 Kč

Holiday

Moderní kombinovatelná rozkládací sedací souprava. Tato sedací souprava má k dispozici více modulů a proto je možné kombinovat podle vaší potřeby.Na výběr z více než 200 potahových látek.

Cena od: 
11860 Kč

Monza

Komfortní sedací souprav s polohovatelnými opěrkami hlavy. sestavte si tu svojí sestavu z více než 40 komponentů.výplň z kombinace vlnitých pružin, studené a pur pěny.

Cena od: 
18340 Kč

Soňa

Kvalitní rozkládací souprava. Opěrky jsou z pevného molitanu dokonale tvarované do úhlů. Na výběr více než 200 druhů látek. Pohodlné sezení díky kombinaci vlnitých pružin, měkčené a PUR pěny s vysokou hustotou.

Cena od: 
11285 Kč

Monaco

Moderní sedací souprava. Rozkládací, vhodná na příležitostné spaní.na výběr více než 200 druhů látek.Pohodlné sezení díky kombinaci vlnitých pružin , studené a PUR pěny s vysokou hustotou.  

Cena od: 
21520 Kč

Imola

Sedací souprava s moderním designem vybavená kvalitním rozkládacím mechanismem se samostatnými matracemi vhodnými pro každodenní spaní.

Cena od: 
26835 Kč

Sabina

Moderní rozkládací sedací souprava. Polohovací opěrky hlavy i područky. Na výběr více než 200 látek ve třech cenových kategorií. 

Cena od: 
14820 Kč

Gabi

Kvalitní rozkládací sedací souprava. Výborný poměr kvality a ceny. Variabilní sestavení. Kvalitní molitan na pružinovém jádře. 

Cena od: 
11490 Kč

Klára

Rohová sedací souprava klasického designu. Rozkládací s úložným prostorem vyrobená z kvalitní pur pěny. Velký Výběr potahových látek.

Cena od: 
1 Kč

Stránky