Čalouněná dvoulůžka

Nové webové stránky jsou momentálně ve zkušebním provozu.

Zveřejněné produkty neodpovídají skutečnosti a zobrazované informace nemusí být v tuto chvíli pravdivé. V případě dotazu použijte kontaktní formulář v sekci "Kontakt".
 

Design

Modelová řada postelí EXTRA je vyrobená s ohledem na dobré užitné vlastnosti za nejnižší ceny.Výška lehací plochy 45cm. Otevírání postele z boku s velkým úložným prostorem. Lamelový rošt. Rozměry 150,160,180 /200 cm za stejnou cenu.

Cena od: 
9890 Kč

Lastra

Dvoulůžko patří do modelové řady TOP EXCLUSIVE, která se vyznečuje osobitým vzhledem a pečlivým propracováním každého detailu. Čelo tohoto dvoulůžka má dekorativní prvek z pravé kůže

Cena od: 
11990 Kč

Mia

Dvoulůžko Mia patří do modelové řady TOP EXCLUSIVE. Dvoulůžko má jednoduché elegantní čelo. Vyrábí se s luxusní lehací plochou XXL až do výšky 66 cm.
Touto úpravou obrovský úložný prostor, který může v některých případech

Cena od: 
12990 Kč

Grande

Dvoulůžko Grande patří do modelové řady TOP EXCLUSIVE. Vyniká moderním vysokým čelem a možností luxusní lehací plochy XXL až do výšky 66 cm. Touto úpravou obrovský úložný prostor, který může v některých případech nahradit i skříň.

Cena od: 
12990 Kč

Libro

Dvoulůžko Libro patří do modelové řada postelí, která se vyznačuje osobitým vzhledem a pečlivým zpracováním do toho nejmenšího detailu.

Cena od: 
14990 Kč

Cassa

Čalouněné dvoulůžko Cassa patří do modelové řady Top exclusive. Moderní a jednoduché linie postele dají Vaší ložnici nádech luxusu.

Cena od: 
12990 Kč

Grota

Čalouněné dvoulůžko Grota patří do modelové řady Top exclusive. Komfortní lehací plocha od 54 cm. Výšku lze ovlivnit výběrem matrace.
Vyjímečnost této postele je v praktickém čele, kde se skrývá úložný prostor

Cena od: 
14990 Kč

Senti

Čalouněné dvoulůžko SENTI patří do modelové řady Top exclusive. Tato modelová řada postelí, se vyznačuje osobitým vzhledem a pečlivým zpracováním do toho nejmenšího detailu.

Cena od: 
14990 Kč

Acero

Dvoulůžko Acero patří do modelové řady TOP EXCLUSIVE. TOP EXCLUSIVE je modelová řada postelí, která se vyznačuje osobitým vzhledem a pečlivým zpracováním do toho nejmenšího detailu. Každou postel této řady lze přizpůsobit pro Váš interiér.

Cena od: 
12990 Kč

Stránky