Masivní a laminová dvoulůžka

Nové webové stránky jsou momentálně ve zkušebním provozu.

Zveřejněné produkty neodpovídají skutečnosti a zobrazované informace nemusí být v tuto chvíli pravdivé. V případě dotazu použijte kontaktní formulář v sekci "Kontakt".
 

Tandem

Využití prostoru na 400%. TANDEM může být pohodlnou sedačkou, širokou lenoškou, plnohodnotnou postelí, nabízí velký úložný prostor. Tři varianty roštů.

Cena od: 
12987 Kč

Ella lux

Elegantní dvoulůžko z masivního dřeva nebo jeho imitace. Masivní dřevo s designovou fazetou. Volitelná výška lehací plochy.Varianta s rovnými nebo oblými rohy. možnost dokoupení úložných prostor.

Cena od: 
18155 Kč

Ella family

Moderní a mystická... Designové dvoulůžko s fazetou. Volitelná výška lehací plochy. Varianty z masivního nebo dřeva nebo jeho imitace  Na výběr 28 variant dekorů povrchu dle interiéru. Možnost dokoupení úložných prostor.

Cena od: 
8588 Kč

Ella moon

Dvoulůžko pro kreativní interiéry. Varianty s rovnými nebo oblými rohy. Volitelná výška lehací plochy. 28 variant dekorů povrchu dle interiéru. Možnost dokoupení úložného prostoru.

Cena od: 
9072 Kč

Sofi

Dvoulůžko z přírodního masivního dřeva za skvělou cenu. Výběr mezi rovnými nebo oblými rohy. Volitelná výška lehací plochy.

Cena od: 
9990 Kč

Karlo art

Dvoulůžko s romantickým obloukovým čelem.Možnost oblých nebo rovných rohů.Volitelná výška lehací plochy.Možnost dokoupení úložného prostoru.28 variant dekorů povrchu dle interiéru.

Cena od: 
10817 Kč

Viola

Designová edice postele z masivu.Extremně odolná konstrukce.Volitelná výška lehací plochy.16 variant dekoru povrchu dle interiéru. Možnost dokoupit úložný prostor. 

Cena od: 
33962 Kč

Stránky